Uroczystość Zesłania Ducha Świętego jest jedną z ważniejszych uroczystości w roku kościelnym, dlatego Kościół Święty trwa na modlitwie w noc przed tą uroczystością. Również w naszej parafii wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, która w tych dniach organizowała i przeżywała „kurs Filip” modliła się w świątyni oczekując na wylanie Ducha Świętego. Wspólnota zaprosiła na to modlitewne czuwanie również naszych parafian.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close