W dniu dzisiejszym 27.10.2019 odchodziliśmy rocznicę Poświęcenia Naszego Kościoła. Po Mszy świętej o godz. 10.00 przed Najświętszym Sakramentem, o. Konrad który przewodniczył Mszy świętej zawierzył nasze miasto i parafię Bożej Łasce. Następnie odśpiewaliśmy „Te Deum”, Ciebie Boga, wysławiamy dziękując Bogu za dar naszej świątyni oraz za zamieszkanie między nami. Foto: o. Witold Słowik

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close