Dziś (3.06.2021) w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (popularnie nazywane Bożym Ciałem) w naszej parafii który jest pod tym wezwaniem świętowaliśmy dzień odpustu parafialnego. W czasie uroczystej Eucharystii o godzinie 10.00 modliliśmy się za całą naszą Parafie. Następnie wyruszyliśmy z procesją Eucharystyczną do 4 ołtarzy wokół kościoła. Mszy świętej przewodniczył i Słowo Boże wygłosił kaznodzieja odpustowy o. Łukasz Brachaczek – pracujący w Krakowie. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały ołtarze do procesji, kobietom i mężczyznom niosącym figury, obraz, feretrony, sztandar; licznej służbie liturgicznej, dzieciom komunijnym oraz wszystkim wiernym, gościom i sympatykom naszego kościoła za dar wspólnej modlitwy. Niech umacnia w wierze całą naszą parafie.

Foto: Marcin Barabarowicz.

Na stronie wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close